
Featured
OHYS2RJ
By ABB
SKU
ABBOHYS2RJ
MPN
1SCA105323R1001
Weight
0.075 kg
OHYS2RJ HANDLE
Documents
Technical Specifications
Dimensions
| Product Net Width | 65 mm |
| Product Net Height | 65 mm |
| Product Net Depth / Length | 43.5 mm |
| Product Net Weight | 0.075 kg |
Technical
| Color | Red-Yellow |
| Degree of Protection | IP65 |
| Handle color | Red / Yellow |
| Handle Type | Selector |
Why Proax for ABB OHYS2RJ?
Proax is an authorized distributor of ABB OHYS2RJ and one of ABB's largest distributors in North America. Our highly skilled in-house technical team is ready to assist with any technical needs.
Have a question in mind? to help you get the right product as quickly as possible for your project. We're always here to help!
Short Lead Time
Highly Trained Staff
Live Chat
Technical Support
Local Inventory
60+ Years Experience
Additional Information
| Pack Size | 1 |



















